Khmer Insider - S2:E7 - ទាអាំងភូមិយើង
10:06 នាទីAdded: 14.02.2022
ការចិញ្ចឹមទា ជាមុខរបរពេញនិយមមួយសម្រាប់ប្រជាកសិករ នៅតំបន់ទីជនបទ តែទាប្រភេទស្រុកស្រែទាំងនេះ ហាក់មិនសូវមានទីផ្សារទូលំទូលាយនៅឡើយទេ។ ដោយសារបញ្ហានេះ សហគ្រិនមួយរូប បានសម្រេចចិត្តទទួលទិញទាពីតំបន់ពីរ គឺខេត្តតាកែវ និងកំពត ដើម្បីច្នៃជាទាអាំងច្រើនរសជាតិដើម្បីផ្គត់ផ្គង់ទីផ្សារទាឱ្យកាន់តែទូលំទូលាយ។ ជាងនេះទៅទៀត លោកមានមហិច្ចតាចង់លក់សិទ្ធិអាជីវកម្ម ឲ្យបាន ១០០សាខា នៅក្នុងប្រទេសកម្ពុជានាពេលឆាប់ៗនេះ។
PHNOM PENH Book Your Ride YOUR SAFETY IS OUR FIRST PRIORITY. WE ARE HERE Special promo code x3 10,000khr ams for new user SIEM REAP Special promo code x3 10,000khr ams for new user Book Your Ride YOUR SAFETY IS OUR FIRST PRIORITY. WE ARE HERE Special promo code x3 10,000khr ams for new user កក់ការធ្វើដំណើរ ការពារ និងរក្សាអនាម័យជានិច្ចក្នុងពេលធ្វើដំណើរ ពួកយើងកំពុងនៅទីនេះ ទីក្រុងភ្នំពេញ Special promo code x3 10,000khr ams for new user ខេត្តសៀមរាប កក់ការធ្វើដំណើរ ការពារ និងរក្សាអនាម័យជានិច្ចក្នុងពេលធ្វើដំណើរ ពួកយើងកំពុងនៅទីនេះ