ដៃគូសហការផ្តល់ឥណទានទាំង២នោះគឺ ៖
• គ្រឹះស្ថានមីក្រូហិរញ្ញវត្ថុ ប៊ែមប៊ូ ហ្វាយនែន ភីអិលស៊ី
• គ្រឹះស្ថានមីក្រូហិរញ្ញវត្ថុ ទ្រព្យខ្ញុំ ភីអិលស៊ី
ក្រុមហ៊ុនបានផ្តល់ជូនដល់អតិថិជននូវទំនិញ និងសេវាកម្មប្រកបដោយចីរភាព ប្រកបដោយក្រមសីលធម៌វិជ្ជាជីវៈ ផ្តល់ទំនុកចិត្ត គុណភាពខ្ពស់ និងជីវិតរីករាយ ជូនដល់អតិថិជននៅគ្រប់ទីកន្លែង។   ហើយមកដល់ពេលនេះយើងមានហាងលក់ទំនិញ  បង់រំលស់ ដែលជាដៃគូសហការចំនួន២៦ទីតាំង ដែលមាននៅតាមបណ្តាលខេត្ត-ក្រុងចំនួន១៣ ។
ក្រុមហ៊ុន១២១សបភីឯ.កកំពុងតែមានបេសកកម្មយ៉ាងសកម្មដើម្បី អភិវឌ្ឍន៏ និងបង្កើតសេវាកម្មពាណិជ្ជកម្មតាមប្រព័ន្ធអេឡិចត្រូនិកដែលមានភាពងាយស្រួលប្រើប្រាស់ អាចធ្វើការទិញ-លក់ ទំនិញគ្រប់ប្រភេទ ផ្សារភ្ជាប់យ៉ាងទូលំទូលាយ ជាមួយម្ចាស់អាជីវកម្មគ្រប់មជ្ឈដ្ឋាន ដោយជុំរុញភាពជោគជ័យដល់អាជីវកម្មតាមរយៈការផ្តល់ឱកាស ការបណ្តុះបណ្តាល និងការគាំទ្រដល់អាជីវកម្មខ្នាតតូចនៅតាមភូមិឲ្យក្លាយជាផ្ទះអាជីវកម្មអេឡិចត្រូនិក ផ្តល់ការទិញលក់ជូនប្រជាពលរដ្ឋគ្រប់ទីកន្លែង ។
ប្រជាពលរដ្ឋទូទៅអាចធ្វើការទិញ-លក់និងបង់រំលោះ តាមរយៈហ្វេសប៊ុកផេក 121Shoppe-បង់រំលោះម៉ូតូ  និង App: 121 Shoppe ដែលអាចបង្កើតហាងទំនិញ លក់ផលិតផលរាប់ពាន់មុខដោយសេរីផងដែរ៕