៤-ការនាំចេញកៅស៊ូធម្មជាតិមានចំនួន ៦០៣ ១៩៣ ២០២ ដុល្លារអាមេរិក
៥-ការនាំចេញឈើកៅស៊ូមានចំនួន ១ ៥០៥ ០១៤ ដុល្លារអាមេរិក
៦- ការនាំចេញឈើអារនិងសត្វស្វា ៣៥ ៣៣៥ ៦៦៧ ដុល្លារអាមេរិក
៧- ការនាំចេញត្រីគ្រប់ប្រភេទ ៤ ០៩៩ ៥៣០ ដុល្លារអាមេរិក។
កសិផលសំខាន់ៗ ដែលបាននាំចេញមានដូចខាងក្រោម៖
ក- ការនាំចេញអង្ករ មានចំនួន ៦១៧ ០៦៩តោន មានការថយចុះចំនួន ៧៣ ៧៦០តោន (១០,៦៨%បើធៀបនឹងបរិមាណនាំចេញក្នុងឆ្នាំ២០២០ ដែលមានចំនួន ៦៩០ ៨២៩តោន។ ក្នុងនោះ ការនាំចេញអង្ករក្នុងខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២១ មានចំនួន ៨៤ ៨៩០តោន មានការថយចុះចំនួន ៤ ៨៩៤តោន (-៥,៤៥%) បើធៀបនឹងខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២០ ដែលមានចំនួន ៨៩ ៧៨៤តោន។
ខ- ការនាំចេញស្រូវ មានចំនួន ៣ ៥២៧ ៤១៨ តោន ទៅកាន់ប្រទេសវៀតណាម (មានវិញ្ញាបនបតភូតគាមអនាម័យចំនួន ២ ១៨៧ ១៧៧,០២តោន) ដែលមានការកើនឡើងចំនួន ១.៣៣៨ ៦១៤តោន (៦១,១៦%) បើធៀបនឹងឆ្នាំ២០២០ ដែលមានចំនួន ២ ១៨៨ ៨០៤តោន។
គ- ការនាំចេញកសិផលក្រៅពីស្រូវ-អង្ករ មានចំនួន ៥ ១៨០ ០០៥,៨១តោន កើនឡើង ចំនួន ១ ៦៨៣ ១៩៨,៧១តោន ស្មើនឹង ៤៨,១៤% បើធៀបនឹងរយៈពេលដូចគ្នាក្នុងឆ្នាំ២០២០ ដែលមានចំនួន ៣៣ ៤៩៦ ៨០៧,១០តោន ដែលក្នុងនោះរួមមាន៖ចំណិតដំឡូងមីក្រៀមមានចំនួន ១ ៦៤៤ ៥៩១,៦៨តោន (កើនឡើងចំនួន ៨,៤៥%) ។ ដំឡូងមីស្រស់មានចំនួន ១ ១០៤ ២២០តោន (កើនឡើងចំនួន ៥២,៦%)។ ម្សៅដំឡូងមីមានចំនួន ៣៥៨៦២,៧៤តោន (កើនឡើងចំនួន ២,៦៦%) ។ កាកសំណល់ដំឡូងមីមានចំនួន ៩ ០៥៤,៥០តោន (ថយចុះចំនួន -៣៣,០៦%)។ គ្រាប់ស្វាយចន្ទីមានចំនួន ៩៣៧៩៧៤,២៦តោន (កើនឡើងចំនួន ៣២៨,៣៤%) ។ គ្រាប់ពោតមានចំនួន ២០១ ៥៨៩,៣៤តោន (កើនឡើងចំនួន ៣,៥៨%) ។
បន្ថែមលើនេះ កសិផល ដែលនាំចេញមានការកើនឡើង មានគ្រាប់សណ្ដែកបាយមានចំនួន ២៩ ១៩២,៣៥តោ (កើនឡើងចំនួន ១៨៩,៦១។ គ្រាប់សណ្តែកសៀងមានចំនួន ១០៥ ៦៥៥,០៤តោន កើនឡើងចំនួន ២៦៤,២៤%)។  ផ្លែចេកស្រស់មានចំនួន ៤២៣ ១៦៨,៩៧តោន (កើនឡើងចំនួន ២៧,០២%)។ ផ្លែក្រូចថ្លុងមានចំនួន៣៨ ៦៦៨,៤៤តោន (កើនឡើងចំនួន១២២,២៣%)។ ផ្លែស្វាយស្រស់មានចំនួន ២៤២ ៤៨៣,៧៦តោន (កើនឡើងចំនួន ១៤៨,៣៨%)។ ដំណាប់ស្វាយមានចំនួន ១៧ ៨៧៩,៨២តោន (កើនឡើងចំនួន ១៧៩,៣០%) ។ ទឹកស៊ីរ៉ូស្វាយមានចំនួន ៤ ៨៦៦,១៨តោន (កើនឡើងចំនួន ៣៣,២៨%) ។ ដូងប្រេងមានចំនួន ៦២ ២១៦,៦៩តោន (កើនឡើងចំនួន ១៤,២២%) ។ ម្រេចមានចំនួន ២៨ ០៧៤,៧៩តោន (កើនឡើងចំនួន ៤៥២,៧២%) ។
ជាមួយគ្នានេះក៏មាន បន្លែចម្រុះមានចំនួន ១០៤,២៥តោន (ថយចុះចំនួន -១,១៥%) ។ ម្ទេសស្រស់មានចំនួន ៩៨ ៣៨៧,១២តោ (កើនឡើងចំនួន ៣៩,៤៦%) ។ ម្ទេសក្រៀមមានចំនួន ២ ១៦០​,២៣តោន (កើនឡើងចំនួន ២០,០១%) ។ រួមទាំង ផលិតផលចំនួន ៩៥មុខ ផ្សេងទៀតមានចំនួន ១៨៩ ២៦៤,៧៦ តោន៕