JCI Cambodia នឹងរៀបចំកម្មវិធីវគ្គបណ្តុះបណ្តាល ស្តីពី ភាពជាអ្នកដឹកនាំ លើកទី៨ នៅខេត្តព្រះសីហនុ
សភាយុវពាណិជ្ជករអន្តរជាតិកម្ពុជា (JCI​ Cambodia) រួមជាមួយ​សភាយុវពាណិជ្ជករអន្តរជាតិកម្ពុជា​សាខាភ្នំពេញ (JCI Phnom Penh) នឹងរួមគ្នា រៀបចំកម្មវិធីវគ្គបណ្តុះបណ្តាលស្តីពីភាពជាអ្នកដឹកនាំលើកទី៨​​ (8th JCI Cambodia Leadership Academy)​។ ព្រឹត្តិការណ៍នេះនឹងត្រូវបានរៀបចំឡើង​នៅខេត្តព្រះសីហនុ ចាប់ពីថ្ងៃទី២៩ ខែកញ្ញា​ ដល់ថ្ងៃទី០១ ខែតុលា ឆ្នាំ២០២៣​ នាពេលខាងមុខនេះ​ ដែលមានរយ:ពេល ៣ថ្ងៃ និង២យប់។​
JCI Cambodia Leadership Academy​​ គឺជាព្រឹត្តិការណ៍មួយដ៏មានសារ:សំខាន់ក្នុងការចូលរួមបណ្តុះបណ្តាលធនធានមនុស្សឱ្យក្លាយជា​អ្នក​ដឹក​នាំ​ឆ្នើមមួយរូបនៅក្នុងពិភពលោកដែលកំពុងមានការផ្លាស់ប្តូរយ៉ាងរហ័ស ដើម្បីជាប្រយោជន៍សម្រាប់យុវជនផ្ទាល់​ គ្រួសារ និងសង្គមជាតិទាំងមូល។​
ជាក់ស្តែង លោក លី ឧត្តម ប្រធានប្រតិបត្តិថ្នាក់ជាតិ នៃសភាយុវពាណិជ្ជករអន្តរជាតិ កម្ពុជា ឆ្នាំ២០២៣​ នឹងជាប្រធានដឹកនាំ JCI Cambodia Leadership Academy លើកទី៨ផ្ទាល់​ បានមានប្រសាសន៍ទាក់ទងនឹងភាពជាអ្នកដឹកនាំ។ ភាពជាអ្នកដឹកនាំ នឹងមានឆ្លុះបញ្ចាំងនៅ​​​ JCI Cambodia Leadership Academy លើកទី៨ របស់សភាយវុពាណិជ្ជករកម្ពុជា ដែលជាថ្នាលហ្វឹកហាត់ភាពជាអ្នកដឹកនាំ ទាំងទ្រឹស្តី និង ការអនុវត្តន៍ជាក់ស្តែង ពីសមាជិក ដែលមាន​បទពិសោធន៍ពិតជាក់ស្តែងនៅក្នុងជីវភាពជាអ្នកដឹកនាំ​ជារៀងរាល់ថ្ងៃ។
តើលោកអ្នកបានត្រៀមខ្លួនហើយឬនៅ? លោកអ្នកអាចស្វែងរកព័ត៌មានបន្ថែមក្នុង Facebook Page របស់ JCI Cambodia។
ភាពជាអ្នកដឹកនាំផ្តើមចេញពីអ្នក!​
តោះ!​ ចូលរួមទាំងអស់គ្នា!!