ឱកាសល្អបានមកដល់ហើយ ! សភាយុវពាណិជ្ជករកម្ពុជាអន្តរជាតិសាខាភ្នំពេញបានរៀបចំនូវគម្រោងកម្មវិធីដ៏ពិសេសមួយ (2023 Entrepreneurs Square and Business Exhibition) ក្រោមប្រធានបទ «វេទិកាជំរុញការលក់ និងការធ្វើទីផ្សាររបស់សហគ្រាសធុនតូច និងមធ្យមប្រចាំឆ្នាំ២០២៣»
ភ្នំពេញ ៖ ឱកាសល្អបានមកដល់ហើយ ! សភាយុវពាណិជ្ជករកម្ពុជាអន្តរជាតិសាខាភ្នំពេញបានរៀបចំនូវគម្រោងកម្មវិធីដ៏ពិសេសមួយ (2023 Entrepreneurs Square and Business Exhibition) ក្រោមប្រធានបទ «វេទិកាជំរុញការលក់ និងការធ្វើទីផ្សាររបស់សហគ្រាសធុនតូច និងមធ្យមប្រចាំឆ្នាំ២០២៣»។
ក្នុងគោលបំណងចម្បងជួយជំរុញ និងលើកស្ទួយវិស័យសហគ្រាសធុនតូច និងមធ្យមនៅកម្ពុជាឱ្យកាន់តែមានភាពល្អប្រសើរ។
សម្រាប់កម្មវិធីដ៏អស្ចារ្យមួយនេះដែរ នឹងត្រូវធ្វើឡើងរយៈពេល២ថ្ងៃ (ថ្ងៃទី ០៣ – ០៤ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២៣) ចាប់ពីម៉ោង ៨ : ៣០ព្រឹក ដល់ម៉ោង ៥ : ០០ល្ងាច នៅមជ្ឈមណ្ឌលច្នៃប្រឌិត Factory Phnom Penh សង្កាត់ចាក់អង្រែក្រោម ខណ្ឌមានជ័យ រាជធានីភ្នំពេញ។
តាមរយៈកម្មវិធីមួយនេះផងដែរ បណ្តាអ្នកដែលបានចូលរួម ជាពិសេសសហគ្រិននឹងទទួលបាននូវចំណេះដឹង រួមជាមួយបទពិសោធន៍ក្នុងការប្រកបអាជីវកម្មជាច្រើនក្រោមការបណ្តុះបណ្តាល ពីសំណាក់វាគ្មិនជំនាញផ្នែកគ្រប់គ្រង និងប្រតិបត្តិការសហគ្រាសធុនតូច និងមធ្យម ក្នុងទម្រង់សិក្ខាសាលា ដែលគ្របដណ្តប់លើប្រធានបទផ្សេងៗជាច្រើន ដូចជា ការគ្រប់គ្រងការលក់ ការធ្វេីទីផ្សារ ហិរញ្ញវត្ថុ និងប្រតិបត្តិការជាដើម។
បន្ថែមពីនេះ នឹងមានការជួយដល់សហគ្រាសធុនតូច និងមធ្យមក្នុងការផ្លាស់ប្តូរទៅរក វិធីសាស្ត្រតាមបែបឌីជីថលនៃការធ្វើអាជីវកម្ម រួមទាំងការប្រើប្រាស់ បច្ចេកវិទ្យា និងវេទិកាអនឡាញ​ ក៏ដូចជាគន្លឹះនៃការបង្កើនប្រាក់ចំណេញ និងការប្រកួតប្រជែងរបស់សហគ្រាសធុនតូចនិងមធ្យមផងដែរ។ លើសពីនេះ បរិយាកាសឌីជីថល បានជួយសម្រួលដល់វិបត្តិសេដ្ឋកិច្ច​  ព្រមទាំងជួយសហគ្រាសធុនតូច និងមធ្យម បង្កើនប្រសិទ្ធភាពប្រតិបត្តិការរបស់ពួកគេ និងកែលម្អដំណើរការអាជីវកម្មសំខាន់ៗ ដូចជា បង្កើនការនាំមុខនៃការលក់ ការធ្វើទីផ្សារ ការពង្រឹងលើស្លាកសញ្ញា សមត្ថភាពទំនាក់ទំនង ការសម្រេចចិត្ត ក៏ដូចជាការកើនឡើង និងភាពពេញចិត្តរបស់អតិថិជនផងដែរ។
‼️គួរបញ្ជាក់ផងដែរថា សម្រាប់ការចូលរួមការតាំងពិព័រណ៍គឺមិនគិតថ្លៃទេ​ ប៉ុន្តែសម្រាប់ការចូលរួមកម្មវិធីសិក្ខាសាលាដ៏មានសារៈសំខាន់ខាងលើនេះ នឹងត្រូវបានអនុវត្តតាមការទិញសំបុត្រធម្មតាតម្លៃ ៥០ដុល្លារ ។ ចំពោះ ការទិញសំបុត្រមុនថ្ងៃទី២៧ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០២៣ លោកអ្នកនឹងទទួលបានការបញ្ចុះតម្លៃរហូតដល់ទៅ ៥០% នៅសល់ត្រឹមតែ ២៥ដុល្លារតែប៉ុណ្ណោះ។ រួសរាន់ឡើង កន្លែងមានកំណត់ សូមកុំឱ្យឱកាសដ៏ល្អមួយនេះរំលងផុតទៅឱ្យសោះ ៕
ចុះឈ្មោះទិញសំបុត្រតាមរយៈតំណលីង:​​ https://forms.gle/8GCTH6Q9Gpej7zwa6
លេខទូរស័ព្ទទំនាក់ទំនង☎️:
(+855) 92 467 222 (Bunthoeun Sreykun)
(+855) 93 751 762 (Sorn Socheata) ✅ ធនាគារកាណាឌីយ៉ា: 001 0003 399 775 (JCI CAMBODIA PHNOM PENH)