ភ្នំពេញ៖ អិលអូអិលស៊ី កាលពីថ្ងៃទី០១ ខែមេសា ឆ្នាំ២០២៥ កន្លងទៅ បានប្រកាសអំពីកម្មវិធីផ្ដល់រង្វាន់ម៉ូតូហុងដា ឌ្រីម ថ្មីសន្លាងសរុបចំនួន ៣គ្រឿង ជូនអតិថិជនរបស់ខ្លួនដែលប្រើប្រាស់ អិលអូអិលស៊ី KHQR នៅទូទាំងប្រទេសសម្រាប់អតិថិជនថ្មី និងចាស់។
ការប្រម៉ូសិននេះ បានចាប់ផ្តើមពីថ្ងៃទី០១ ខែមេសា ដល់ថ្ងៃទី៣០ ខែមិថុនា ឆ្នាំ ២០២៥ ។ ការចាប់រង្វាន់បានធ្វើឡើងរៀងរាល់មួយខែម្តងតាមរយៈការចាប់រង្វាន់ដោយផ្សាយបន្តផ្ទាល់ពីគណនីហ្វេសប៊ុកផេកផ្លូវការរបស់ អិលអូអិលស៊ី។ ជាលទ្ធផល បានរកឃើញអ្នកឈ្នះរង្វាន់ម៉ូតូទាំង៣គ្រឿងពីប្រម៉ូសិនចែកម៉ូតូតាមរយៈការចាប់រង្វាន់ដោយផ្សាយបន្តផ្ទាល់ពីគណនីហ្វេសប៊ុកអិលអូអិលស៊ី។
រង្វាន់ទី១ ប្រចាំខែមេសា បានទៅលោកស្រី នី ឌីណា ជាអាជីវករនៅ ភូមិក្បាលស្ពានមួយ សង្កាត់អូរជ្រៅ ក្រុងប៉ោយប៉ែត ខេត្តបន្ទាយមានជ័យ។
រង្វាន់ទី២ប្រចាំខែ ឧសភា បានទៅលោកស្រី យាង សុខហៀក ជាអាជីវករនៅ ផ្សារកំពង់ប្រណាក ក្នុងភូមិកណ្ដាល សង្កាត់កំពង់ប្រណាក ក្រុងព្រះវិហារ ខេត្តព្រះវិហារ និងរង្វាន់ទី៣ ប្រចាំខែមិថុនា៖ បានទៅលោក ដេត ធន្នែត ជាអាជីវករនៅផ្លូវលេខ ៤៣០ ភូមិ០៥ សង្កាត់ទំនប់ទឹក ខណ្ឌចំការមន រាជធានីភ្នំពេញ។
អិលអូអិលស៊ី បានថ្លែងអំណរគុណយ៉ាងជ្រាលជ្រៅចំពោះអតិថិជនដែលបានគាំទ្រ និងប្រើប្រាស់រាល់ផលិតផល និងសេវាកម្មរបស់ អិលអូអិលស៊ី។ អិលអូអិលស៊ី ក៏នៅមានកម្មវិធីពិសេសៗផ្សេងទៀត សម្រាប់អាជីវករដែលប្រើប្រាស់KHQR របស់អិលអូអិលស៊ីដែលនឹងមកដល់ក្នុងពេលឆាប់ៗខាងមុខនេះ។សូមរង់ចាំប្រម៉ូសិនពិសេសនេះដែលនឹងមកដល់ឆាប់ៗនេះ។
អិលអូអិលស៊ី ជាស្ថាប័នគ្រឹះស្ថានមីក្រូហិរញ្ញវត្ថុឈានមុខគេនៅកម្ពុជា មានភាពល្បីល្បាញសម្រាប់ការផ្តល់ដំណោះស្រាយហិរញ្ញវត្ថុដែលបំពេញតម្រូវការរបស់គ្រួសារ សហគ្រិននិងអតិថិជនកម្ពុជា ដែលស្វែងរកឱកាសសេដ្ឋកិច្ចដើម្បីផ្លាស់ប្តូរគុណភាពរស់នៅរបស់ពួកគេ។ តាមរយៈការផ្តល់ប្រាក់កម្ចីប្រកបដោយការទទួលខុសត្រូវ និងផ្តោតលើនិរន្តរភាព, អិលអូអិលស៊ីជំរុញកំណើនសេដ្ឋកិច្ច និងឥទ្ធិពលវិជ្ជមានយូរអង្វែងនៅទូទាំងកម្ពុជា៕