សូមអញ្ជើញចុះឈ្មោះចូលរួមសិក្ខាសាលាអនឡាញជាមួយ វ.គ.ស.ក. ដោយឥតគិតថ្លៃ !
ភ្នំពេញ ៖ ក្នុងគោលបំណងលើកកម្ពស់ចំណេះដឹងអំពីនីតិវិធីនៃការបើក និងបិទក្រុមហ៊ុនដល់ធុរជន និងវិនិយោគិន វិទ្យាស្ថានគណនេយ្យករជំនាញ និងសវនករកម្ពុជា (វ.គ.ស.ក) សហការជាក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម បានរៀបចំ និងបង្កើតសិក្ខាសាលាមួយតាមរយៈអនឡាញ ដែលអនុញ្ញាតឱ្យបណ្តាអ្នកដែលចង់ទទួលបានចំណេះដឹង និងយល់បន្ថែមឱ្យកាន់តែច្បាស់អំពី «នីតិវិធីនៃការបើក និងបិទក្រុមហ៊ុន»ចូលរួមដោយសេរី។
នៅក្នុងឱកាសនេះផងដែរ វិទ្យាស្ថានគណនេយ្យករជំនាញ និងសវនករកម្ពុជា (វ.គ.ស.ក) សូមអញ្ជើញលោក លោកស្រី អ្នកនាង កញ្ញា ចូលរួមសិក្ខាសាលាតាមអនឡាញ ដើម្បីទទួលបាននូវចំណេះដឹងបន្ថែមស្តីពី «នីតិវិធីនៃការបើក និងបិទក្រុមហ៊ុន» ដោយមានការចូលរួមេពន្យល់ និងបកស្រាយបញ្ជាក់ពីសំណាក់វាគ្មិនកិតិ្តយស ឯកឧត្តម បួន សារៈមុនី រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម ទទួលបន្ទុកចុះបញ្ជីពាណិជ្ជកម្ម។
សិក្ខាសាលាអនឡាញនេះផងដែរ ត្រូវបានរៀបចំជាពិសេសសម្រាប់សមាជិករបស់ វិទ្យាស្ថានគណនេយ្យករជំនាញ និងសវនករកម្ពុជា (វ.គ.ស.ក.) ក៏ដូចជាសិស្សនិស្សិត បុគ្គលិកក្រុមហ៊ុន សាស្ត្រាចារ្យ ម្ចាស់អាជីវកម្ម សាធារណជន និងបុគ្គលពាក់ព័ន្ធ។