តាខ្មៅ ៖ ជាការលើកកម្ពស់សុខមាលភាព សោភ័ណភាព សណ្តាប់ធ្នាប់ ការរស់នៅស្អាត និងសេចក្តីថ្លៃថ្នូររបស់អតិថិជនដែលបានចូលរស់នៅក្នុងទីតាំងគម្រោងរួចហើយ ក្រុមហ៊ុនក្រុមហ៊ុនវើលដ៏ប្រ៊ីដ ហូម ឯ.ក បានរៀបចំកម្មវិធីប្រកួត «ផ្ទះខ្ញុំស្អាត» ដើម្បីអតិថិជនបានចូលរស់នៅមានឱកាសក្នុងការបង្ហាញផ្ទះរបស់ខ្លួនប្រកបដោយភាពស្រស់ស្អាត និងគំនិតឆ្នៃប្រឌិតក្នុងការរៀបចំតុបតែងផ្ទះ និងដណ្ដើមជ័យលាភី មានរង្វាន់ជាសាច់ប្រាក់សរុបរហូតដល់ ២០លានរៀល ដែលជ័យលាភីលេខ១នឹងទទួលបាន៨លានរៀន លេខ២ទទួលបាន ៦លានរៀល លេខ៣ចំនួន ៤លានរៀល និងរង្វាន់លួងចិត្តមួយចំនួនទៀត។
លោក យក់ សុធីរិទ្ធ នាយកគ្រប់គ្រងទូទៅ នៃក្រុមហ៊ុន វើលដ៏ប្រ៊ីដហូម បានមានប្រសាសន៍ថា ៖
“ការប្រកួត ផ្ទះខ្ញុំស្អាត នេះមាន៣វគ្គ ដោយមានការប្រកួតដោយផ្អែកលើរូបថតសន្លឹក វីដេអូខ្លី និងការចុះវាយតម្លៃដល់គេហដ្ឋានផ្ទាល់ដោយគណៈកម្មការ ហើយក៏មានការដាក់ពិន្ទុផ្អែកតាមបណ្តាញសង្គម Facebook និងការដាក់ពិន្ទុដោយគណៈកម្មការដែលមានតំណាងពីក្រសួងរៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ រដ្ឋបាលក្រុងតាខ្មៅ សង្កាត់រកាខ្ពស់ និងតំណាងក្រុមហ៊ុន។ ជាក់ស្តែង ការរៀបចំតុបតែងផ្ទះរបស់បេក្ខជនទាំងអស់គឺមានភាពស្រស់ស្អាត និងទាក់ទាញគួរអោយចង់រស់នៅមែនទែន ដោយម្នាក់ៗសុទ្ធតែមានលក្ខណៈពិសេសរៀងៗខ្លួន ហើយបានធ្វើឲ្យមានការភ្ញាក់ផ្អើលកក្រើកពេញបណ្តាញសង្គម Facebook ដោយមានការចែករំលែកព័ត៌មានតៗគ្នា និងសរសើរមិនដាច់ពីមាត់ថា លំនៅឋានតម្លៃក្រោម៣ម៉ឺនដុល្លាសោះ តែរៀបចំទៅស្អាតដូចវីឡាទំនើប ដូចខុនដូរ ឬដូចនៅបរទេសជាដើម!”
ឯកឧត្តម បេងហុង សុជាតិ ខេមរ៉ូ អគ្គនាយកនៃអគ្គនាយកដ្ឋានលំនៅឋានក្រសួងរៀបចំដែនដីនគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ ឲ្យដឹងថា កម្មវិធីផ្ទះខ្ញុំស្អាត ក្រៅពីធ្វើឲ្យផ្ទះពួកគាត់កាន់តែស្អាត ការប្រកួតនេះបានរួមចំណែកក្នុងការលើកកម្ពស់ការរស់នៅប្រកបដោយសុខដមរមនា ផាសុកភាព មានសាមគ្គីភាព និងសេចក្តីថ្លៃថ្នូរផងដែរ។ បន្ថែមពីនេះ កម្មវិធីក៏បានរួមចំណែកក្នុងការអនុវត្តគោលនយោបាយភូមិឃុំមានសុវត្ថិភាព របស់រាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា តាមរយៈការរៀបចំលំនៅឋាន និងសហគមន៍ទាំងមូលឲ្យមានសណ្តាប់ធ្នាប់សាធារណៈល្អ មានអនាម័យ និងសុវត្ថិភាពក្នុងការរស់នៅ។
គួរបញ្ជាក់ថា លំនៅឋានទីក្រុងរណបសិរីមង្គល គឺជាគម្រោងលំនៅឋានតម្លៃសមរម្យធំជាងគេ និងទីមួយរបស់កម្ពុជា អភិវឌ្ឍន៍ដោយក្រុមហ៊ុនវើលប្រ៊ីដហូម (Worldbridge Homes Co., Ltd) របស់អ្នកឧកញ៉ា សៀ ឬទ្ធី ដោយមានការគាំទ្រពីសំណាក់ក្រសួងរៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម និងសំណង់។
គម្រោងបាននឹងកំពុងអភិវឌ្ឍន៍លំនៅឋានតម្លៃសមរម្យចំនួន ២៤៥៧ ល្វែង មានផ្សារសហគមន៍ និងសួនច្បារសាធារណៈ នៅលើផ្ទៃដីជាង ២៣ហិកតា ទល់មុខនឹងទីតាំងគម្រោងបណ្តុំសហគ្រាសធុនតូច និងមធ្យម Worldbridge 4.0 តាមបណ្តោយផ្លូវជាតិលេខ២១ ភូមិកោះគរ សង្កាត់រកាខ្ពស់ ក្រុងតាខ្មៅ ជិតផ្លូវក្រវ៉ាត់ក្រុងទី៣ ចម្ងាយ ៧គីឡូម៉ែត្រពីព្រលានយន្តហោះភ្នំពេញថ្មី។
បច្ចុប្បន្ន គម្រោងនៅតែបន្តលក់ជូនក្នុងតម្លៃពិសេសត្រឹម ២៧ ៥០០ – ៣០ ០០០ ដុល្លារប៉ុណ្ណោះ ដោយផ្តល់លក្ខខណ្ឌបង់រំលស់ ១០០% មានរយៈពេល២០ឆ្នាំ ហើយអតិថិជនអាចចូលរស់នៅបានភ្លាមៗបន្ទាប់ពីបំពេញឯកសារទិញលក់រួចរាល់៕
សម្រាប់បងប្អូនមានចំណាប់អារម្មណ៍ចង់ក្លាយជាម្ចាស់ផ្ទះដ៏ស្រស់ស្អាតនេះ សូមទាក់ទងមកការិយាល័យលក់ផ្ទាល់ក៏បានឬតាមលេខទូរស័ព្ទ 070 905 333 / 070 906 333 / 070 907 333 ជារៀងរាល់ថ្ងៃ ដើម្បីជាវក្នុងតម្លៃពិសេសនិងលក្ខខណ្ឌរំលស់ ១០០% ដូចបានរៀបរាប់ខាងលើ។