ស៊ីម៉ង​ត៍អូដ្ឋ និងស៊ីម៉ងត៍​វី ​របស់ក្រុមហ៊ុនខ្មែរ ជីប ម៉ុង ជួបជុំ​ម្ចាស់ដេប៉ូចែកចាយ​របស់ខ្លួនទូទាំង​ប្រទេស និង​បង្កើតការ​ភ្ញាក់​ផ្អើល​ដល់​អ្នក​ប្រើ​ប្រាស់​
ក្រុមហ៊ុន ​ស៊ីម៉ងត៍​អូដ្ឋ និងស៊ីម៉ងត៍​វី បានរៀបចំនូវកម្ម​វិធី​ជួប​ជុំ​ដេប៉ូចែកចាយ​​របស់ខ្លួន​ទូទាំង​ប្រទេស ដើម្បីជាការ​ថ្លែងអំណរគុណ​ដល់​ម្ចាស់ដេប៉ូ​ដែល​បានផ្ដល់ទំនុកចិត្ត​ និង​បន្តកិច្ចសហការ​ជាមួយក្រុមហ៊ុនកន្លងមក​ ។​
ខ្មែរស្រលាញ់ខ្មែរ នាំគ្នាគាំទ្រផលិតផលខ្មែរ ស៊ីម៉ងត៍​អូដ្ឋ និង​ស៊ីម៉ង​ត៍វី គឺជាផលិតផល​របស់ក្រុមហ៊ុនកូនខ្មែរ គឺក្រុ​មហ៊ុ​ន ជីប ម៉ុង ដែលជាក្រុមហ៊ុន​ខ្នាត​យក្ស​ធំបំផុត​នៅក្នុងប្រទេស​កម្ពុជា និង​ជា​មោទនភាពមួយដែលខ្មែរមានផលិតផ​ល​ផលិតឡើងដោយខ្លួនឯង និងមានរោងចក្រ​ស្តង់ដារ​ពិភពលោក ជាមួយ​នឹង​បច្ចេកវិទ្យា​ទំនើប​ចុងក្រោយ​បង្អស់​មកពីអឺរ៉ុប ដែ​ល​មាន​ទំ​ហំទឹ​កប្រាក់​វិនិយោគ​រហូតដល់​ជិត​៣០០លានដុល្លារអាម៉េរិក ។ មិនត្រឹមតែប៉ុណ្ណោះ ក្រោមស្មារតីចែករំលែករបស់ក្រុមហ៊ុន ជីប ម៉ុង ដែលតែងតែជ្រោមជ្រែងឧបត្ថម្ភដល់សង្គមជាតិ​ ក្រុមហ៊ុនបាន​បង្កើតកម្មវិធីដ៏ភ្ញាក់​ផ្អើល​មួយ​ គឺការ​ដាក់​រង្វាន់​នៅក្នុង​បាវ​ស៊ីម៉ងត៍​ ដើម្បី​ជាកាដូរ​តបស្នង​​ និង​លើក​ទឹកចិត្ត​ដល់​អ្នក​ប្រើប្រាស់​របស់ខ្លួន ។
​គួរ​រម្លឹកថា រហូតមកដល់​ពេលនេះ ​ស៊ីម៉ងត៍ខ្មែរ ជីប ម៉ុង ស៊ីម៉ងត៍​អូដ្ឋ និងស៊ីម៉ងត៍​វី ​​បាន​ឈ​រ​​​ជើ​ង​លើទីផ្សារ​ជាង​២ទសវត្សរ៍​មក​ហើយ​ក្នុងប្រទេស​កម្ពុជា ជាមួយនឹងគុណភាពខ្ពស់ ទំនុកចិត្ត ​តជំនាន់ ។​
ក្រុមហ៊ុន ជីបម៉ុង ឈរលើ​ស្មារតី​ខ្មែរួបរួមគ្នា​ ខ្មែរស្រលាញ់​ខ្មែរ បានឧបត្ថម្ភ​ទាំងស៊ីម៉ង់ត៍រាប់​ពាន់​តោន​ និងទឹកប្រាក់រាប់លានដុល្លារអាម៉េរិក ជាមួយនឹង​សម្ភារៈជាច្រើនទៀតដល់​វីរៈកងទ័ពជួរ​មុខ​កម្ពុជា ដែលកំពុង​លះ​បង់​គ្រប់​យ៉ាង​ដើម្បីការពារ​បូរណភាពទឹក​ដី​ ៕